برو به محتوای اصلی

گستـرش آزادی‌‌های مـدنـــی در ایـــران

اطلاعیه اشتغال: هماهنگ‌کننده ارتباطات، تبلیغات و بازاریابی

اکتبر ۲۰۲۰

درباره اتحاد برای ایران

اتحاد برای ایران یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در شمال کالیفرنیا است که برای گسترش آزادیهای مدنی در ایران تلاش میکند. این سازمان با تلاش برای بهبود وضعیت حقوق بشر، تقویت جامعه مدنی، و افزایش مشارکت شهروندان از طریق فناوری به رسالت خود جامه عمل میپوشاند. اطلس زندان‌های ایران و ایران‌کوباتور دو نمونه از  پروژه‌های موفق ماست.

اطلس زندان‌های ایران یک پایگاه داده پویا است که بازداشت زندانیان سیاسی و روند قضائی  آنها را دنبال و منتشر می‌کند. ایران‌کوباتور یک انکوباتور تکنولوژی است که از توسعه اپلیکیشن‌های امن موبایل برای محافظت و توانمندسازی اقشار آسیب پذیر حمایت می‌کند. در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ ایران‌کوباتور از تولید حدود ۱۰ اپلیکیشن موبایل که مستقیماْ شهروندان ایرانی را برای ارتباط، سازمان‌دهی، اشتراک و انتشار اطلاعات مهم توانمند می‌سازند، حمایت کرد. برای اطلاعات بیشتر به  www.united4iran.org مراجعه کنید.

 

شرح

هماهنگ‌کننده ارتباطات، تبلیغات و بازاریابی مسولیت هماهنگی تبلیغات آنلاین پروژه‌ها و نرم افزارهای سازمان اتحاد برای ایران را بر عهده خواهد داشت. همچنین طراحی و ساخت بنرهای تبلیغاتی و یا همکاری با طراحان گرافیست برای تولید این بنرها، مدیریت محدود شبکه های اجتماعی و ارتباط با شرکت های تبلیغاتی آنلاین از دیگر وظایف شما خواهد بود.

 

ما به دنبال متقاضیانی هستیم که ساکن ترکیه هستند و می توانند در ساعت های نزدیک به ساعت ایران کار کنند.

 

مهارت‌ها و صلاحیت‌ها

به عنوان هماهنگ‌کننده ارتباطات، تبلیغات و بازاریابی، ما انتظار داریم که شاهد مهارت‌ها و صلاحیت‌های زیر در رزومه شما باشیم:

  • آشنایی کامل و روان به فارسی؛
  • روابط عمومی و مهارت‌های ارتباطی عالی؛
  • آشنا به سیستم‌های تبلیغاتی آنلاین مختلف؛
  • تجربه کار با شبکه‌های اجتماعی به خصوص تلگرام و اینستاگرام؛
  • تجربه کار با نرم‌افزارهای ویرایش ویدئو و عکس؛
  • درک مناسب از حقوق بشر و آزادی های مدنی و تجربه در فعالیت‌های مرتبط؛

نحوه درخواست

لطفاْ رزومه و پاسخ های خود به سؤالات زیر را به ‌jobs@united4iran.org ارسال کنید.

  • چرا می خواهید هماهنگ‌کننده ارتباطات، تبلیغات و بازاریابی سازمان اتحاد برای ایران باشید؟ (حداکثر ۲۰۰ کلمه)
  • تجربیات مرتبط شما چیست؟ (حداکثر ۳۰۰ کلمه)

درخواست‌ها به ترتیب دریافت، بررسی می‌شوند. با متقاضیان واجد صلاحیت در اسرع وقت تماس گرفته خواهد شد. «اتحاد برای ایران» باور دارد که تنوع نیروی انسانی از ضرورت‌های اصلی یک محیط کار  سالم است و به همین دلیل فرصتی برابر برای همه متقاضیان، بدون توجه به نژاد، رنگ پوست، دین، جنسیت، ملیت، سن، و یا معلولیت و محدودیت جسمی آنها فراهم می‌سازد. ما به خصوص اقلیت‌های قومی، نژادی و جنسیتی را به ارسال درخواست برای این کار ترغیب می‌کنیم.